Rządzimy w mediach!

Sprawdź dlaczego warto z nami pracować i dołącz do najbardziej multimedialnej grupy w Polsce!

Sprawdź aktualne oferty!

Oferty pracy

Tutaj znajdziesz wszystkie aktualne oferty

#MOCNYSKŁAD!

Montujemy mocny skład w serwisach internetowych w całej Polsce.

Zapraszamy na pokład!

Dlaczego Grupa Mediowa TIME?

Pracując w naszej Grupie możesz rozwijać się wśród specjalistów z wielu różnych dziedzin.
Jesteśmy grupą multimediową a nasze portfolio skrojone jest na miarę czasów i oczekiwań Klienta. Grupa Mediowa Time to m.in. stacje radiowe (m.in. lider rynku Radio ESKA, Radio Plus czy Radio VOX FM), magazyny drukowane (Super Express, Murator), serwisy internetowe (m.in. poradnikzdrowie.pl, mjakmama.pl) stale notujące wzrost unikalnych użytkowników czy wydawnictwo Harde. Inwestujemy w rozwój Grupy m.in. wprowadzamy nowe technologie, budujemy nowe działy oraz sięgamy po innowacyjne rozwiązania.
Interesujesz się mediami? Praca z nami będzie dla Ciebie okazją do rozwinięcia skrzydeł pod okiem specjalistów z branży. Możesz stać się częścią jednego z naszych kreatywnych zespołów i razem z nami #rzadzicwmediach

Kreatywność

W nieszablonowy sposób podchodzimy do wyzwań, cenimy sobie nowatorskie pomysły i nagradzamy ludzi za oryginalność i myślenie out of the box. Nasi Pracownicy myślą niesztampowo o dynamicznie zmieniającej się przyszłości, dlatego cały czas #rzadzimywmediach

Zaufanie

Wierzymy w naszych pracowników, dlatego dajemy im przestrzeń do realizowania autorskich pomysłów w ramach Grupy. W ten sposób budujemy w naszych zespołach wysoką samoświadomość własnych możliwości. Poszerzamy przestrzeń do osiągania indywidualnych oraz zespołowych sukcesów. Jakość relacji wewnątrz Grupy jest dla nas podstawą budowania wiarygodności jako partnera w biznesie.

Pasja

Dla nas praca to znacznie więcej niż biznes. Zależy nam, aby nasi Pracownicy rozwijali swoje pasje i dzielili się nimi ze światem. Nasza Grupa daje możliwość rozwoju w wielu obszarach, co pozwala na dopasowanie indywidualnego kierunku rozwoju do potrzeb każdego członka zespołu. Organizujemy programy i konkursy, doceniając najbardziej nieoczywiste zainteresowania naszych Pracowników, aby dostrzec w ludziach potencjał rozwoju Grupy Mediowej Time.

Nasze marki

Nasze benefity

Nasi pracownicy posiadają dostęp do zróżnicowanych benefitów.

Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach
Program dofinansowania rozwoju (szkolenia, kursy oraz studia podyplomowe)
Rabaty na zakupy u naszych partnerów biznesowych
Dostęp do platformy z nauką języków obcych
Medialna atmosfera pracy, którą tworzą bardzo kreatywni ludzie
Akcje dobroczynne i działania CSR-owe tworzone przez pracowników

Jak przebiega rekrutacja?

Proces rekrutacyjny jest bardzo prosty, zrób pierwszy krok już dziś!

1
Zebranie CV

Na podstawie zgłoszeń sprawdzamy informacje dotyczące Twoich kompetencji wymaganych na danym stanowisku, staramy się dobrze określać na czym nam zależy w treści naszych ogłoszeń.

2
Dodatkowe informacje

Możemy do Ciebie zadzwonić lub napisać w celu uzupełnienia informacji zawartych w Twoim CV lub poprosić Cię o wykonanie jakiegoś zadania jeszcze przed spotkaniem.

3
Spotkanie

Zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne podczas, którego porozmawiasz z przedstawicielem interesującego Cię obszaru. Dowiesz się więcej na temat stanowiska oraz kultury organizacyjnej. Spotkania realizujemy zarówno w formie stacjonarnej jak i online.

4
Informacja zwrotna

Bez względu na to na jakim etapie zakończy się Twój udział w projekcie poinformujemy Cię o tym drogą mailową lub telefonicznie.

Dalej! Dołącz do nas i twórzmy razem świetne rzeczy!

Chodź tędy

Szybki kontakt

Napisz do nas, a my odpowiemy Ci najszybciej jak potrafimy!

Grupa Mediowa TIME

ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa

tel. +48 22 59 05 001
tel. +48 22 59 05 102

ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa

tel. +48 22 51 59 001
tel. +48 22 51 64 700